KONST / Litografier / Serigrafi 12257242
nr 1225 7242
Susan Gillhög
(f. 1950), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 35/155, bladets mått: 55x44 cm
Susan Gillhög, svensk målare, grafiker och scenograf, född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:38:01
14/12 16:48:12
Susan Gillhög
Läs mer om Susan Gillhög